Danes je bila odigrana prvenstvena tekma za starejše pionirke med ekipama Felix Zasavje A in Ilirija A. Tekmo so zasavske igralke začele odlično, saj so po koncu 1. četrtine tudi vodile do sedaj še neporaženo ekipo Ilirije. Rezultat je bil 19:8 za Felix Zasavje A. V 2. četrtini je malce padla koncentracija našim igralkam, kar so nasprotne igralke dobro izkoristile ter do konca 1. polčasa že prešle v vodstvo s 32:38. 3. četrtino so igralke Ilirije začele odlično, saj so naredile delni rezultat 16:2 s čimer je bil zmagovalec tekme odločen. V zadnjih 10 minutah so za igro dobila priložnost tudi ostala dekleta. Tekma se je končala z rezultatom 44:91.